Projekt ogrodu, opracowania przyrodnicze


Wierzymy, że teren wokół nieruchomości stanowi jej spójną całość, dlatego każdy projekt ogrodu, który tworzymy  w naszej pracowni to spersonalizowana propozycja dla konkretnego klienta.


Projektujemy ogrody tradycyjne, krajobrazowe, formalne, wodne i wiele innych. Od lat największą popularnością cieszą się ogrody nowoczesne, które często posiadają geometryczny układ. Starannie rozplanowane strefy rekreacji, wypoczynku oraz roślinności gwarantują optymalną przestrzeń dla wszystkich członków rodziny i ich gości. W tym nurcie  ogrodów współczesnych, ważne aby ogród był realizacją ponadczasową.


Zachęcamy do obejrzenia zdjęć, na których zobaczą Państwo nasze realizacje. Ogrody nowoczesne, zimowe oraz rewitalizacja krajobrazu i opracowania przyrodniczeprojektowanie ogrodów prywatnych czy publicznych pozwala nam całkowicie odmienić otoczenie aranżując estetyczne tereny zieleni.


Przeprowadzamy ekspertyzy i oceny drzew również tych pod ochroną konserwatorską na terenach wpisanych do rejestru zabytków.


Zapraszamy do współpracy także w zakresie aranżacji wnętrz mieszkań w Bielsku-Białej oraz rewitalizacji obiektów poprzemysłowych.

Wszystkie       Ogród       Mieszkalne       Publiczne