Pracownia architektury krajobrazu Januszówka

 

Projektowanie ogrodów, domów, obiektów użyteczności publicznej oraz aranżacja wnętrz.

Pracownia architektury krajobrazu Januszówka powstała w Bielsku-Białej w 2001 roku z zamiarem świadczenia kompleksowych usług architektonicznych. Głównym kierunkiem naszej działalności do dzisiaj pozostaje projektowanie domów oraz projektowanie ogrodów na terenie Bielska-Białej, w kraju i poza jego granicami, wraz z architekturą wnętrz. Założycielami pracowni są architekt krajobrazu Przemysław Janusz oraz architekt wnętrz Rafał Kozłowski. Oni i ich klienci po latach przyznają, że udało się zrealizować cel, jakim było projektowanie obiektów harmonijnie dopasowanych do preferencji użytkowników oraz charakteru otoczenia przy wysokim standardzie obsługi klienta.

Każdy projektant i architekt, którego zatrudnia bielskie biuro to osoba, która ma dużą wiedzę i wciąż zdobywa doświadczenie. Stawiamy na umiejętności praktyczne, dlatego nasz zespół architektów, kreatorów wnętrz, ogrodów, realizują zadania, do których należy:

  • projekt domu (w tym także projekt domu luksusowego czy projekty rezydencji),
  • projektowanie obiektów użyteczności publicznej,
  • projektowanie biur, sklepów, lokali gastronomicznych.
  • Projekty krajobrazowe w szczególności projekty ogrodów, parków, skwerów oraz innych przestrzeni użyteczności publicznej i prywatnej a także rewaloryzacje i rewitalizacje

Każdy projekt ogrodu czy domu realizujemy z pełnym zaangażowaniem, na pierwszym miejscu stawiając profesjonalizm. Wsłuchujemy się w oczekiwania klientów, wykonując indywidualny projekt domu lub biura, według wytycznych oraz potrzeb zlecającego oraz naszej wiedzy i praktyki.

Nasza siedziba mieści się w Bielsku-Białej, architekci wnętrz, architekci krajobrazu działają jednak na terenie całej Polski. oraz Europy. Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty i skorzystania usług profesjonalnych architektów.

Projektowanie domów z wnętrzami, ogrodów i innych założeń architektoniczno krajobrazowych to nasza pasja.

 

 

 

 

projektowanie