Architekci krajobrazu – pracownia projektowania – Bielsko Biała

Pracownia architektury krajobrazu Januszówka powstała w Bielsku-Białej w 2001 roku z zamiarem świadczenia kompleksowych usług architektonicznych. Głównym kierunkiem działalności do dzisiaj pozostaje projektowanie wnętrz, domów oraz ogrodów nie tylko na terenie Bielska-Białej, ale także w kraju i poza jego granicami. Założycielami pracowni jest architekt krajobrazu Przemysław Janusz oraz projektant wnętrz Rafał Kozłowski. Zarówno zespół Januszówki, jak również jego klienci po latach przyznają, że udało się zrealizować cel, jakim było tworzenie indywidualnych projektów domów i innych obiektów, które są harmonijnie dopasowane do preferencji użytkowników oraz charakteru otoczenia przy wysokim standardzie obsługi klienta. Wiemy jak ważna jest otwartość na to, czego oczekują klienci, dlatego zawsze bierzemy pod uwagę ich potrzeby i upodobania.

 

Architektura krajobrazu – kompleksowe podejście

Każdy projektant, którego zatrudnia bielskie biuro, to osoba, która dysponuje szeroką wiedzą i wciąż zdobywa doświadczenie w wybranej przez siebie dziedzinie. Stawiamy na umiejętności praktyczne, dlatego zespół architektów krajobrazu, kreatorów wnętrz i ogrodów realizuje duży zakres zróżnicowanych zadań. Zawsze na pierwszym miejscu stawiamy indywidualne oczekiwania i preferencje klientów oraz dbamy o to, by projekty, które tworzymy proponowały rozwiązania przyjazne dla użytkowników i harmonizujące z otoczeniem. Architekci Januszówki zajmują się między innymi:

 

  • projektami mieszkań i domów (w tym także projekt luksusowego domu czy projekty rezydencji),
  • projektowaniem obiektów użyteczności publicznej,
  • projektowaniem biur, sklepów, lokali gastronomicznych,
  • architekturą krajobrazu w szczególności projekty ogrodów, parków, skwerów oraz innych przestrzeni użyteczności publicznej i prywatnej, a także rewaloryzacje i rewitalizacje.

 

Każdy projekt ogrodu czy domu realizujemy z pełnym zaangażowaniem, na pierwszym miejscu stawiając profesjonalizm. Wsłuchujemy się w oczekiwania klientów, wykonując indywidualny projekt mieszkania, domu lub biura według wytycznych zlecającego oraz wiedzy, którą dysponujemy i zdobytej praktyki.

 

Siedziba firmy mieści się w Bielsku-Białej, architekci krajobrazu i projektanci wnętrz działają jednak na terenie całej Polski oraz Europy. Zachęcamy do poznania szczegółów oferty pracowni, a także przejrzenie dotychczasowych realizacji, z których jesteśmy dumni.

 

 

 

projektowanie