Kontakt do pracowni architektonicznej: projekt domu i ogrodu w Bielsku-Białej

Skontaktuj się z nami!


Pracownica architektoniczna Januszówka to gwarancja profesjonalnego podejścia do każdego zlecenia projektowania domów, ogrodów, a także projektowania obiektów użyteczności publicznej. Gwarantujemy maksymalnie efektywne wykorzystanie przestrzeni przeznaczonej do zagospodarowania, a także dostosowanie architektury krajobrazu do warunków. Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Specjaliści, których domeną jest architektura, architektura krajobrazu, architektura wnętrz stworzą dla Państwa projekt domu luksusowego, ogrodu nowoczesnego lub innego obiektu użytkowego. Pozostajemy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16.


Jeśli mają Państwo pytania, zapraszamy do kontaktu z nami — architekci, architekci krajobrazu, architekci wnętrz,  służą fachową radą oraz wiedzą.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, śmiało skontaktuj się z nami.

43-300 Bielsko-Biała,
ul. Bohaterów Warszawy 6a/4
tel./fax: +48 33 812 39 13
mobile: +48 606 410 491
pracownia@januszowka.pl
GPS N.49.820661 E.19.050806

Imię (wymagane)

Adres email (wymagany)

Twoja wiadomość

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania poprzez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest PRACOWNIA PROJEKTOWA ARCHITEKTURY KRAJOBRAZU "Januszówka" Przemysław Janusz ul. Bohaterów Warszawy 6a/4, 43-300 Bielsko - Biała.