Aktualności w grupie tworzącej indywidualny projekt domu - Bielsko Biała


Nowości i wydarzenia pracowni architektonicznej


Pracownia Architektoniczna Januszówka podejmuje się wszelkich zadań z zakresu projektowania domów, projektowania biur, a także tworzenia indywidualnego projektu ogrodu przydomowego. Nasi architekci mają praktykę i doświadczenie  w koordynacji branżowej z architekturą krajobrazu, architekturą wnętrz. Obok standardowych realizacji w zakresie projektowania domów oraz aranżacji wnętrz mieszkań, realizujemy również zlecenia nietypowe na rewitalizację terenów poprzemysłowych.


W aktualnościach na bieżąco pojawią się wydarzenia i publikacje, w których możecie nas Państwo znaleźć. Zachęcamy do obejrzenia realizacji naszej pracowni, które obejmowały projektowanie obiektów, rewitalizację krajobrazu oraz nowoczesne ogrody. Chętnie podzielimy się zdobytą wiedzą i doświadczeniem.

paź

22

2019

PRACOWNIA PROJEKTOWA ARCHITEKTURY KRAJOBRAZU „JANUSZÓWKA” W PROGRAMIE “NOWA MAJA W OGRODZIE”

Mieliśmy przyjemność współpracować przy produkcji najnowszego odcinka “Nowa Maja w ogrodzie”, serdecznie zapraszamy do obejrzenia. Wokół Narciarskiej Chaty (odc. 733/ HGTV odc. 34 seria 2019) Przypominamy poprzednie programy z Naszym udziałem: VOD TVP – Rok w ogrodzie TVP 14.11.2015 VOD TVP – Rok w ogrodzie TVP 31.05.2014 U stóp Łysej Góry (odc. 423) – Maja w ogrodzie TVN …

paź

13

2017

ZDJĘCIA Z REALIZACJI

Przedstawiamy najnowszą realizację Pracowni Januszówka. Za wykonawstwo odpowiedzialna była firma Pudełko Garden Service. Zdjęcia do zobaczenia w zakładce PROJEKTY – OGRODY.

lut

01

2017

WYSTAWA I WYKŁAD

16 lutego 2017 o godz. 18:00  w Centrum Kultury Zamek we Wrocławiu odbędzie się uroczyste zamknięcie wystawy najpiękniejszych realizacji architektonicznych 2015 roku wyłonionych w plebiscycie Polska Architektura XXL, wśród których znalazł się projekt Pracowni Projektowej Januszówka OGRÓD W BESKIDACH. Wystawie towarzyszyć będzie cykl wykładów oraz prezentacji. Przemysław Janusz  wygłosi wykład nt. Krajobraz, ogród i dom. …

sty

27

2017

PROJEKT WNĘTRZ – ZDJĘCIA

Zachęcamy do zapoznania się z najnowszymi zdjęciami jednej z Naszych realizacji. Dla naszego klienta wykonaliśmy holistyczny projekt budynku, wnętrz oraz ogrodu. Dziś przedstawiamy kilka kadrów z WNĘTRZ. Całość projektu (budynek, ogród) zaprezentujemy wkrótce.

lis

10

2016

LISTOPADOWA WERANDA

Zdjęcia naszego ogrodu w miesięczniku “Weranda”. W listopadowym numerze miesięcznika “Weranda” zaprezentowany został ogród zaprojektowany przez Pracownię Januszówka.  Zdjęcia ogrodu w przepięknej, jesiennej aurze wykonał Tomasz Ciesielski. Ogród ten został również wyróżniony przed redakcję oraz publiczność portalu Sztuka Krajobrazu –  i jest prezentowany na cyklu wystaw Plebiscytu Polska Architektura 2015.  

paź

19

2016

WERANDA Z NASZYM UDZIAŁEM

Polecamy najnowszy, listopadowy numer miesięcznika “Weranda”, gdzie został przedstawiony jeden z Naszych ogrodów w jesiennej odsłonie. Ogród u stóp Beskidów zaprojektowany przez Pracownię Januszówka, z przepięknymi zdjęciami Tomasza Ciesielskiego  w magazynie “Weranda” – do kupienia w Empikach w całej Polsce.  

wrz

06

2016

NAGRYWAMY!

W ostatnim czasie odbyło się nagranie kolejnego odcinka programu “Maja w ogrodzie” z udziałem Pracowni Projektowej Januszówka. Tym razem twórcy programu wraz z prowadzącą – Mają Popielarską odwiedzili ogród, który zaprojektowaliśmy w Szczyrku.   O emisji odcinka poinformujemy w aktualnościach, a tymczasem przypominamy poprzednie programy z Naszym udziałem: VOD TVP – Rok w ogrodzie TVP …

lis

29

2015

PRACOWNIA PROJEKTOWA ARCHITEKTURY KRAJOBRAZU “JANUSZÓWKA” W PROGRAMIE TVP “ROK W OGRODZIE”

Ogród zaprojektowany prze Pracownię Architektury “Januszówka” zobaczyć można tym razem w programie telewizyjnym “Rok w ogrodzie, emitowanym w telewizyjnej “Jedynce”. Odcinek do obejrzenia na stronie VOD Przypominamy również poprzednie programy z Naszym udziałem: VOD TVP – Rok w ogrodzie TVP U stóp Łysej Góry (odc. 423) – Maja w ogrodzie TVN Oranżeria i murki w …

lis

28

2015

SESJA ZDJĘCIOWA

Już wkrótce do zapraszamy do obejrzenia efektów sesji zdjęciowej, która odbyła się w dniu dzisiejszym, 29 października, w jednym z ogrodów projektowanych przez Pracownię Januszówka. Autorem zdjęć jest Pan Tomasz Ciesielski, zawodowo związany z fotografią ogrodów, członek Garden Media Guild oraz Professional Garden Photographers’ Association.

lis

27

2015

OTOCZENIE WIEŻY SZYBU PREZYDENT W CHORZOWIE

W kategorii PROJEKTY przedstawiamy najnowsze zdjęcia zaprojektowanej przez Pracownię Projektową Architektury Krajobrazu Januszówka rewitalizacji przyrodniczo-krajobrazowej otoczenia wieży widokowej szybu Prezydent w Chorzowie. Realizacja otrzymała Nagrodę Marszałka za Najlepszą Przestrzeń Publiczną Województwa Śląskiego w 2013 roku, a także wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie Towarzystwa Urbanistów Polskich na Najlepiej Zagospodarowaną Przestrzeń Publiczną w Polsce.

lis

25

2015

NAJCIEKAWSZA ARANŻACJA GARDENIA

Podczas tegorocznej edycji targów GARDENIA w Poznaniu, pracownia architektury JANUSZÓWKA zaprezentowała konkursową aranżację „ogrodowego wnętrza” oraz wzięła udział w facebookowym plebiscycie na najładniejszą ekspozycję. W związku z wiktorią naszych przemiłych targowych sąsiadów, zwycięzców głosowania, chcemy z pozycji wicelidera złożyć Im najserdeczniejsze gratulacje i życzyć dalszych sukcesów w realizacji efektownych założeń w duchu dobrych, ogrodniczych tradycji.

lis

24

2015

KONKURS INSPIRACJE ARANŻACJE – MAMY III MIEJSCE

Miło nam poinformować o kolejnym sukcesie Pracowni Projektowej Architektury Krajobrazu Januszówka. W konkursie organizowanym przez Ogólnopolskie stowarzyszenie Twórców Ogrodów podczas tegorocznych Targów Ogrodniczych Gardenia “Aranżacje Inspiracje” zajęliśmy III miejsce. Już 15 marca będzie można zobaczyć relację z konkursu w programie “Maja w Ogrodzie”. Serdecznie zapraszamy! 🙂

lis

22

2015

OTWARCIE GMINNEGO OŚRODKA KULTURY PROMYK W BYSTREJ

13 lutego odbyło się uroczyste otwarcie Gminnego Ośrodka Kultury Promyk w Bystrej. W budynku po byłym kinie stworzono miejsce, które skupiać będzie działalność kulturalną gminy , służyć integracji mieszkańców oraz promować aktywność lokalną. Projekt przygotowała Pracownia Projektowa Januszówka z Bielska-Białej, której przedstawiciele znaleźli się wśród blisko 140 gości zaproszonych na uroczyste otwarcie „Promyka”. Projekt zakładał …

lis

21

2015

OGRÓD W GÓRACH

Zachęcamy do zapoznania się ze zdjęciami z ostatniej realizacji przedstawiającymi zaprojektowany przez Pracownię Projektową Architektury Krajobrazu Januszówka ogród w malowniczej miejscowości u podnóża gór. Oceńcie Państwo sami czy udało nam się połączyć niepospolitą architekturę budynku z krajobrazem przy użyciu materiału właściwego dla współczesnej architektury. Zdjęcia z realizacji znajdują się w zakładce OGRODY.