Wilkowice

Projekt wnętrz

Dwuspadowy, tradycyjny dach, ogród zimowy od strony południowej dogrzewa dom w chłodnym czasie. Duży garaż z płaskim dachem nie konkuruje z główną bryłą, z domem połączony przeziernym wiatrołapem. Grafitowo-szary klimat bryły odciążą duża powierzchnia tarasów z termo izolowanego jesionu. Projekt wnętrz strefy dziennej niepodzielone stropem, funkcjonalne poddasze połączone kładką. Posadzki i blaty z białego granitu. Parkiety z bielonego, olejowanego dębu, na poddaszu z jesionu, malowane monochromatycznie. Wnęki i meble w zabudowie indywidualne. Własna elektronika PV, powietrzna pompa ciepła, wentylacja i rekuperacja.

Aranżacja wnętrza zaproponowana przez architektów stwarza jasna i ciepłą przestrzeń. Utrzymaną w nowoczesnym i ponadczasowym stylu. Dzięki użyciu jasnego drewna przestrzeń nabiera przestronności i lekkości, a meble w minimalistycznym stylu zostają wyeksponowane.

 

projekt wnętrz


Fatal error: Call to undefined method FernleafSystems\Wordpress\Plugin\Shield\Databases\Tally\EntryVO::__adapterGet() in /home/users/januszowka/public_html/wp-content/plugins/wp-simple-firewall/src/lib/src/Databases/Base/EntryVO.php on line 35